Svietidlá ORION

O nás - história firmy

 • O spoločnosti Orion

  Žiarivá vášeň Svetlo vytvára náladu, dodáva atmosféru a má ladiť s interiérom. Pomôžeme Vám nájsť vhodné osvetlenie – od reprezentatívneho lustra až po moderné svietidlá.

  Viac ako 50 rokov praxe so svetlom Od založenia firmy sme uspokojili množstvo klientov a úspešne uzavreli projekty všetkých rozmerov. Skúsenosť, ktorá je pre Vás prínosom.

  Najväčší výber, najlepšie poradenstvo Na predajných plochách s celkovými rozmermi 15 000 m2 a viac ako 20 000 zapojenými svietidlami rôznych štýlov Vám ponúkame najväčší možný výber a rôznorodosť inovatívnych lustrov a lámp – vrátane odborného poradenstva.

  Kvalita pre najvyššie nároky Naše ručne vyrobené originály sa vyznačujú vysokokvalitnými materiálmi, profesionálnym spracovaním, špeciálnou povrchovou úpravou a dlhou životnosťou. S certifikátom.

  Atraktívny dizajn ORION vytvára jednotlivé svetelné koncepty v spolupráci s architektmi a interiérovými dizajnérmi, zohľadňujúc pritom osobitný ráz objektu i okolia. Mnohé návrhy našich dizajnérov sú nápadmi, ku ktorým nás inšpirovali naši zákazníci po celom svete.

  Svietidlá všetkých veľkostí a počtov Vyrábame exkluzívne veľké svietidlá na zákazku a vieme ich dodať aj vo vysokých počtoch. Špeciálnym želaniam sme vždy otvorení – s radosťou.

  Dodanie v termíne Vďaka nášmu veľkému skladu, počítačovo riadenej logistike a dobrej spolupráci so zahraničnými obchodnými partnermi vieme zabezpečiť spoľahlivé a presné dodanie tovaru. Vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

  Záruka náhradných dielov Svietidlá ORION sú vysoko kvalitné produkty s dlhou životnosťou, z ktorých sa budete tešiť veľmi dlho. Garantujeme dostupnosť náhradných dielov na desaťročia.

  Svietidlá ORION – obľúbené po celom svete Produkty rôznych sérií svietidiel ORION dnes skrášľujú byty, domy, ale aj veľké, významné objekty. Po celom svete.

 • História slovenskej pobočky

  Príbeh o úspechu rakúskej firmy sa začal písať v roku 1948. Pôvodná myšlienka obchodného zastúpenia odvtedy úspešne prerástla cez zahájenia výroby vlastnej línie vysokokvalitných svietidiel všetkých štýlov až do celosvetovo uznávanej produkcie.

  V roku 2005 príbeh pokračoval aj na Slovensku. Zakladateľ firmy ORION Leuchten, pán Leopold Molecz, sa rozhodol expandovať do rodnej krajiny svojho starého otca – na Slovensko. V tom istom roku otvoril svoje brány prekrásny moderný obchodný dom Orion, ktorý stále zosobňuje komplexnú filozofiu firmy. Na dvoch poschodiach o ploche 1400m2 je vystavených viac ako 7000 rôznych modelov svietidiel vo všetkých štýloch.

  Odborné poradenstvo a individuálny prístup sú pre nás samozrejmosťou, či vo vzťahu k súkromným zákazníkom, ale rovnako aj v súvislosti s náročnými projektovými požiadavkami. Príjemným bonusom pre návštevníkov je veľké bezplatné parkovisko umiestnené priamo pred obchodným domom.

  Od čias nášho vzniku sme naplnili spokojnosťou stovky zákazníkov a úspešne zrealizovali množstvo projektov. Výsledkom našej tvrdej práce sú rokmi nadobudnuté skúsenosti, ktoré Vám dnes radi ponúkame. Osvetlenie nielen že vo veľkej miere ovplyvňuje náladu, tiež zjemňuje priestor a dotvára interiér. Chceme Vám pomôcť pri výbere správneho osvetlenia – či už hľadáte reprezentatívny luster alebo moderné svietidlo. Krédom nášho kolektívu je: „Pomôžeme Vám uskutočniť Vaše sny o svetle“